Historie Motoklubu Baron-Mladá Boleslav

 

  Takže jak to vlastně všechno začalo?V podstatě úplně stejně jako v jiných klubech.
 V Mladé Boleslavi v roce 87 bylo několik motorkářskejch nadšenců, kteří se rádi vozili na motocyklech a rádi spolu vypili nějaké to pivko atd.
 Postupně se utvořilo takové to silnější jádro, které tvořilo plus mínus deset členů. Najednou uteklo pár piv, proběhla revoluce, několik společných dovolených a osudem přišla, první zkušenost s mimorepublikovými motoakcemi. Tam jsme se setkali s partičkou Hells Brothers MC z Noribergu, což bylo dost zásadní.
  Po návratu a po vystřízlivění jsme 15.8. 1990 založili motoklub Baron. To jsme stvrdili, společnou nášivkou a  naším originálním písmem. Začali jsme se pravidelně scházet a dál rozvíjet naši klubovou činnost. Po vybudování první klubovny jsme organizovali dvě akce v roce, vždy na „ Jarní zahájení“ a  „Podzimní prudění. Postupně tyto mejdany získali na oblibě a přidali jsme srpnové narozeninové párty na úrovni srazu. Apstineční zimní příznaky řešíme tzv.zimním srazem jíž šestým rokem. Od roku 2002 pořádáme s Knébl Drag Promotion mistrovstí české republiky a  mistrovství evropy motocyklových sprintech známé Czech Drag Serie a Top Gas Fuel.
  V současnosti se soustředíme také na do vybudování nové klubovny, která je už skutečným Clubhauzem. 

S pozdravem AŤ se vejdeš Baron.